O nas

Początki powstania Firmy HOLSTERS HPE Polska datuje się na 1924 rok. Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi, gdzie wiedza i doświadczenie przekazywane były z pokolenia na pokolenie. W obecnej formie firma działa od 1990 roku i w głównej mierze zajmuje się produkcją, a dla dopełnienia swojego asortymentu również dystrybucją wyposażenia specjalnego i taktycznego dla policyjnych oddziałów specjalnych, wojska, żandarmerii wojskowej, straży granicznej, agencji ochrony.

Wytwarzamy również akcesoria obronne oraz artykuły militarne przeznaczone na rynek cywilny. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży militarnej pozwala oferować produkty najwyższej jakości, spełniające wysokie wymagania naszych klientów.

Jesteśmy również jednym z największych producentów gazów pieprzowych w Europie. Nasze gazy obronne marki Hi-max są oficjalnym produktem używanym przez polską Policję oraz są sprzedawane i doceniane w Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji, Włoszech, Węgrzech, USA. Produkujemy również najsilniejsze dostępne na rynku gazy pieprzowe Predator.

Dzięki współpracy z wiodącymi ośrodkami badawczymi w kraju i na świecie, gdzie przeprowadzane są badania wyrobów oraz dzięki ścisłej współpracy ze światowymi producentami sprzętu specjalistycznego dążymy do wprowadzania na rynek coraz lepszych i bardziej zaawansowanych technologicznie produktów, spełniających wymogi naszych klientów.

Od ponad 20 lat dostarczamy produkty takie jak gaz pieprzowy, kabura do broni, kajdanki policyjne do w/w służb mundurowych. Nasze produkty dostępne są również na rynek cywilny, a dzięki najwyższym wymaganiom stawianym przez polską oraz europejską policję, klient indywidualny może być pewien jakości która zdecydowanie przewyższa produkty oferowane przez konkurencję.

Misja naszej firmy to :

  • zaspokajanie potrzeb i wymagań klientów
  • utrzymanie zaufania klientów
  • wysoką jakość i wiarygodność świadczonych prac

 

 

Script logo